Spor

Ankyra Wolt Sports Club
Power Club ; tüm vücudumuzu aynı anda kuvvet ve dayanıklılık egzersizleri ile çalıştıran ,yorucu bir o kadar da keyifli bir programdır.
Kardiyovasküler dayanıklılık,güç,esneklik,patlayıcı kuvvet,hız,koordinasyon,çeviklik,denge,vücut kontrol egzersizlerinin bulunduğu bir grup egzersiz programıdır.
Hip Hop,club,dans,break dans...vb.dansların özel bir koreografi ile sunulduğu eğlenceli bir programdır.Program içerisinde farklı 4 dans içiçe sunulmaktadır.
İskelet sistemini doğal pozisyonunda tutan kasların farkına varılmasını sağlayan,kasları günlük yaşamda kullanılması için eğiten bir programdır.
Nefes tekniklerinin ve yoga asenalarının uygulandığı bir programdır.
Aikido, (Ai: uyum, Ki: enerji, ruh, soluk, Do: yol,öğreti) 1920'lerde, Morihei Ueshiba tarafından yaratılmış, bir Japon Savaş Sanatı'dır.
Wing Tsun, içinde gerçek dövüş teknikleri barındıran komple bir sistemdir. Wing Tsun'da amaç karşıdaki kişiyi en kısa sürede etkisiz hale getirebilmektir. En az zararı alıp en fazla zararı vererek kendimizi savunmak hedeflenir.
Kick boks, yumruk, tekme, diz ve sınırlı clinch uygulamalarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş eklektik bir dövüş sporudur.
Karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip,vücudun doğru pozisyonda duruş alışkanlığını kazanmasını sağlayan denge topu ve lastik gibi pilates ekipmanları ile karın,kalça,göbek bölgelerinin ağırlıklı olarak çalıştırıldığı bir programdır.
Abdominal bölgeyi (karın kaslarını)güçlendirmek ve şekillendirmek için yapılan bölgesel çalışmaya yönelik bir programdır.
Müzik eşliğinde bir çok dövüş sanatının savunma ve saldırı tekniklerinin birleşiminden ortaya çıkan bir grup egzersiz sistemidir.
Jiu-jıtsu geleneksel savunma sanatı samurayların silahlarını kullanamadıkları zaman baş vurdukları tekniklerden oluşan grup egzersiz programımızdır.
Zumba egzersizleri hızlı ve yavaş ritimli müziklerle kısa koreografilerin uygulandığı çalışmalardan oluşan bir programdır
Dinamizm ve yüksek temponun dar bir alanda yakalandığı squash ile günün stresinden ve şehir temposundan uzaklaşabilirsiniz. Fizik ve zihin gücünüzü aynı anda kullanarak oynayabileceğiniz squash ile formunuzu korumanız mümkün. 2 adet Federasyon onaylı resmi ölçülerdeki squash kortu ile Wolt'da hem s
Ankyra Wolt da pilates kişiye özel (reformer) programlarla kısa sürede istediğiniz sonuca ulaşabilmenizi sağlıyor. Pilates grup dersleri, haftanın 7 günü ANKYRA WOLT' da grup egzersizi programında yer almaktadır. Kendi özel grubunuzu oluşturabilirsiniz. Grubunuzu oluşturduğunuzda size özel saate öz
Tek başınıza spor yapamıyorsanız... Zaman kazanmak, hedeflerinize ulaşmak, motivasyonunuzu üst seviyede tutmak, bilinçli spor yapmak, spor yaparken aklınıza takılan sorulara hemen cevap bulabilmek için doğru spora ve eğitmene yönlendirilmelisiniz. Size özel programlar hazırlanması için Personal Trai
Fitness makinalarının bir adım ötesine geçin... Tüm kas gruplarını çalıştırabileceğiniz serbest ağırlık alet ve aparatlarını sizler için düzenledik. 2.5 kg ‘dan 47.5 kg ‘a kadar geniş bir yelpazesi olan dumbell setimiz, z,kısa,uzun ve olimpik barlarımız,standart halter zeminimiz, zengin halter disk
Spinning özel tasarlanmış bisikletlerle müzik eşliğinde yapılan maksimum yağ yakımını sağlayan bir aerobik egzersizdir. Spinning yaparken maksimum yağ yakımı sağlayacak ve kondisyonunuzu geliştireceksiniz.Wolt da özel olarak hazırlanan Spinning studyosunda eğlenceli vakit geçirirken kalorilerinizden
Dört mevsim yüzmenin keyfine varabileceğiniz havuzumuz; 1,50 metre derinliğinde ve 23 metre uzunluğundadır. Özel yüzme derslerimiz ile yüzme öğrenebilir, yüzme korkunuzu yenebilir ve yüzme stilinizi geliştirebilirsiniz.
Her tür kas grubuna hitap eden makinelerin ve serbest çalışabileceğiniz ekipmanların yer aldığı fitness bölümümüz ve kardiyovasküler çalışmalar yapabileceğiniz cardio bölümümüzde size hazırlanan özel programlarla sağlıklı ve formda olabilirsiniz.