ANKYRA WOLTS SPORTS CLUB

8000 m2'lik alanda tamamen spor yapılacak disiplinlerin gereksinimlerine göre tasarlanan mimarisi ile sporcuların her türlü konforu düşünülmüş tam bir spor kompleksi.

Haftalık Program

Aşağıda günlere ve saat dilimlerine göre programımızı inceleyebilirsiniz
Pilates
12:35 - 13:25
pilates mix
18:45 - 19:35
SPINNING
19:00 - 19:50
freestyle combat
19:45 - 20:35
ekspress abs
19:50 - 20:20
wıng tsun
10:30 - 12:00
power club
13:00 - 13:50
yoga
14:00 - 14:50
ekspress abs
15:00 - 15:30
jiu-jıtsu
16:00 - 18:00
ZUMBA
13:00 - 13:50
Pilates
14:00 - 14:50
ekspress abs
15:00 - 15:30
express abs
15:00 - 15:30
02:00 - 02:00
ZUMBA
12:35 - 13:25
pilates equipment
17:45 - 18:35
jiu-jıtsu
18:00 - 19:30
freestyle combat
18:45 - 19:35
express abs
19:00 - 19:30
SPINNING
19:00 - 19:50
pilates mix
19:45 - 20:35
ekspress abs
19:50 - 20:20
kickbox
20:00 - 21:30
wıng tsun
18:00 - 19:30
ZUMBA
18:45 - 19:35
SPINNING
19:00 - 19:50
Aikido
19:30 - 21:00
pilates mix
19:45 - 20:35
Express Hat
19:50 - 20:20
yoga
12:35 - 13:25
power club
18:45 - 19:35
SPINNING
19:00 - 19:50
dance4us
19:45 - 20:35
ekspress abs
19:50 - 20:20
pilates equipment
17:45 - 18:35
Aikido
18:30 - 20:00
step sensation
18:45 - 19:35
SPINNING
19:00 - 19:50
yoga
19:45 - 20:35
kickbox
20:00 - 21:30
Zumba
10:30 AM - 11:30 AM
With Alicia K. Wright
Yoga
2:00 PM - 3:00 PM
With Willie D. Collins
Cardio Circuit
2:30 PM - 2:45 PM
With Virginia F. Bryant
Body Building
5:30 PM - 6:30 PM
With Edward B. Lewis
Break-Thru Fitness
5:30 PM - 6:30 PM
With Virginia F. Bryant
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Dennis Y. Allen
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
Yoga
7:00 PM - 8:00 PM
With Barbara S. Romero
Aqua Aerobics
12:00 PM - 1:00 PM
With Whitney K. Fowler
Yoga
2:00 PM - 3:00 PM
With Ashley T. White
Break-Thru Fitness
4:00 PM - 5:00 PM
With Whitney K. Fowler
Body Building
4:00 PM - 5:00 PM
With Erick S. Duncan
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Erick S. Duncan
Zumba
9:00 PM - 10:30 PM
With Edward B. Lewis
Pilates
10:30 PM - 11:30 PM
With Whitney K. Fowler
Cardio Circuit
10:30 PM - 10:45 PM
With Meghan P. Ingram
Cardio Circuit
11:00 AM - 12:30 PM
With Ashley T. White
Body Building
12:00 PM - 1:00 PM
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
12:00 PM - 1:00 PM
With Alicia K. Wright
Body Building
6:00 PM - 7:00 PM
With Edward B. Lewis
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Edward B. Lewis
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
Break-Thru Fitness
6:00 PM - 7:00 PM
With Alicia K. Wright
Cardio Circuit
7:30 PM - 7:45 PM
With Virginia F. Bryant
Aqua Aerobics
10:00 AM - 11:00 AM
With Alicia K. Wright
Cardio Circuit
10:30 AM - 11:15 AM
With Wesley D. Richards
Yoga
2:00 PM - 3:00 PM
With Ashley T. White
Aqua Aerobics
5:00 PM - 6:00 PM
With Barbara S. Romero
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Dennis Y. Allen
Body Building
7:30 PM - 8:30 PM
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
7:30 PM - 8:30 PM
With Whitney K. Fowler
Yoga
8:30 AM - 9:30 AM
With Virginia F. Bryant
Aqua Aerobics
11:00 AM - 12:00 PM
With Barbara S. Romero
Zumba
2:00 PM - 3:00 PM
With Stephen J. Kennedy
Cardio Circuit
3:15 PM - 3:45 PM
With Wesley D. Richards
Pilates
5:00 PM - 6:00 PM
With Edward B. Lewis
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Erick S. Duncan
Break-Thru Fitness
7:00 PM - 8:00 PM
With Virginia F. Bryant
Body Building
7:00 PM - 8:00 PM
With Erick S. Duncan
Cardio Circuit
10:00 AM - 10:45 AM
With Wesley D. Richards
Mind & Body Fitness
10:30 AM - 11:00 AM
With Ashley T. White
Body Building
4:00 PM - 5:00 PM
With Edward B. Lewis
Break-Thru Fitness
4:00 PM - 5:00 PM
With Whitney K. Fowler
CrossFit
6:00 PM - 7:00 PM
With Erick S. Duncan
Pilates
6:00 PM - 7:00 PM
With Barbara S. Romero
Yoga
8:30 PM - 9:30 PM
With Meghan P. Ingram
Aqua Aerobics
10:00 PM - 11:00 PM
With Willie D. Collins